Mládežnícka víkendovka v Tatrách

Víkendovka s mladými v Tatrách

Cez víkend sa desať mládežníkov a farár vybrali na vikendovku do obce Štôla v okrese Poprad priamo pod končiare Vysokých Tatier. Keďže bolo zamračené a pršalo nevideli vrcholky štítov. Ubytovanie mali v milých a útulných chatkách. V jednej boli siedmi účastníci a v druhej štyri dievčatá. V Ludrovej v piatok začali mládežníckou sv. omšou a po nej sa autami presunuli do Tatier. Večer strávili hraním hier. V sobotu, keďže pršalo vybrali sa do Važeckej jaskyne obzrieť si jaskynného medveďa. Popoludní, keď na chvíľku prestalo pršať, zahrali sa schovávačku a podvečer zašli na športový výkon do Popradu, hrali Bowling. Na večer farár pripravil film o prenasledovaní kresťanov v Japonsku. Po krátkom spánku v nedeľu bolo treba poupratovať a čakal ich návrat do farnosti na sv. omšu do Štiavničky o 10:30. Mládež bola nadšená a teší sa na ďalšiu víkendovku v októbri, konkrétne 13.-15.10.2023 Miesto sa ešte upresní aj s možnosťou prihlásiť sa pre ďalších záujemcov.

Návrat hore