Liturgický kalendár

Kňazi pôsobiaci vo farnosti

Ján Marhefka, farár, sudca
Pochádza z Reľova.
História pôsobenia:

  • Na kňaza bol vysvätený 17. júna 1995 v Spišskej Kapitule.
  • 01. júl 1995 – 30. jún 1996 kaplán v Rudňanoch
  • 01. júl 1996 – 30. jún 2002 administrátor v Rudňanoch
  • 1999 sudca cirkevného súdu Spišskej diecézy
  • 01. júl 2002 – 07. júl 2015 farár v Tvrdošíne
  • 12. január 2015 – 08. júl 2019 dekan Trstenského dekanátu
  • 08. júl 2015 – 08. júl 2019 farár v Suchej Hore
  • 09. júl 2019 – farár v Ludrovej


František Perignát, kaplán
Pochádza z Malého Slavkova.
História pôsobenia:

  • Na kňaza bol vysvätený 18. júna 2016 v Spišskej Kapitule.
  • 18. jún 2016 – kaplán v Ludrovej