FOTOALBUM

FARSKÝ TÁBOR 2023

BOJNIČKY (23.-29.7.2023)

POTÁBOROVÁ VÍKENDOVKA

LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA (20.-22.10.2023)

Milé deti a milí rodičia, sprístupnili sme pre Vás fotografie z farského tábora (23.-29.7.2023) a potáborovej víkendovky (20.-22.10.2023).

Veríme, že si s deťmi pripomeniete tie najkrajšie chvíle z našich nezabudnuteľných zážitkov.

Po prihlásení, v odkaze nájdete zdieľané úložisko s fotkami, ktoré si môžete stiahnúť. Prihlásenie zvládnete veľmi jednoducho. V prípade, že potrebujete pomôcť sa na nás kedykoľvek obráťte. Postup je zobrazený pod touto fotkou :). 

TLAČIDLO "ODKAZ NA STIAHNUTIE"

Práve sa nachádzate na tejto stránke. V pravom dolnom rohu titulnej fotky je tlačidlo “Odkaz na stiahnutie”. Tlačidlo Vás odkáže na prihlasovaciu stránku. 

PRIHLÁSENÍM KU FOTOALBUMU

Prihlasovacie údaje dostali rodičia WhatsApp alebo SMS správou.

PRÍSTUP KU FOTOALBUMU

Po úspešnom prihlásení sa dostanete na jednoduchý profil s dvomi tlačidlami – “Fotoalbum” a “Odhlásiť sa”. Tlačidlo Fotoalbum Vás odkáže na webovú stránku, kde sme zdieľali táborové fotky a fotky z potáborovej víkendovky.

ZDIEĽANÝ DOKUMENT

Fotiek je veľa a preto je najlepšie zdieľať spoločný dokument, ktorý patrí iba nám (preto aj to prihlásenie). Zdieľaný dokument si už len stiahnete (červená šípka na obrázku). Sťahovanie fotiek bude ale trvať dlhšie, pretože je to naozaj veľký súbor. Google Vás pred stiahnutím upozorní, že sa jedná o veľký súbor, preto je potrebné Vaše potvrdenie.

Návrat hore